Síla přátelství

25. ledna 2013 v 11:32 | Tess |  Tessie diary
Celý život se něco mění, změny jsou v lidském životě snad na denním pořádku. Není vůbec snadné rozpoznat, komu lze a nelze v dnešní době důvěřovat. Je snažší najít ve svém okolí lidi, kterým v žádném případě nemůžeme důvěřovat, než ty, kterým není důvod nevěřit. O to skvělejší pocit ze života máte, když takového člověka najdete. Proč o tomhle vlastně píšu? Odpověď je jednoduchá. Já takového člověka našla, a jak přesně vím, že už nikdy nechci jiné probuzení, než od té mé pitbullky, tak vím, že nechci jinou důvěřivou duši než tuto osobu.
Dlouho jsem nevěděla, jak se takové pravé přátelství rozezná. Spousta přátelství se zdá být silná jen naoko.. Jen ta vyvolená přátelství se tak tvářit nemusí.
Mě život naučil, že to pouto přátelství neutužují jen šťastné příhody, skvěle vydařené akce, svěření nějakého tajemství.. To pravé přátelství utužuje mnohdy pravý opak.. Hádky, odloučení, výměna názorů a následné odpuštění. A proč si myslím že hádky a výměna názorů? Protože nic nikdy nemůže být dokonalé. Proto, kdyby bylo takové i přátelství, musí být o přetvářce. Někdy se prostě stane, že si ve všem nenajdete stejný názor. Ale o tomhle všem to vlastně je.
Při výběru účesů, oblečení, líčení, atd., přeci potřebuju slyšet i jiný názor, než jen svůj úsudek. Kdo jiný Vám má povědět fakt, že v tom novém (ač třeba drahém) tričku vypadáte jako napresovaná žížala :D... Nebo že s touhle barvou vypadáte, jak reklama na smrt.
A jak jsem již psala, umění odpouštět je pro mě v přátelství znak toho, že prostě té osobě na Vás záleží a i s chybami, jaké máte, protože jste to pořád vy..
Možná při čtení těchto řádků mi dáte za pravdu, možná nedáte.. Já to psala od srdce a hlavně ze zkušenosti s takovým opravdovým přátelstvím..
Protože není podstatné s kým se můžete smát, ale s kým si i poplakat.
A já tímto chci poděkovat za úžasných 7(?) let, své nejlepší kamarádce, spřízněné duši,... Děkuji!

(Jedna starší fotka - archivní, ale i po těch letech stále MY! )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama