Presumpce neviny

22. ledna 2013 v 11:22 | Tess |  Tessie diary
Ahojte,
s čajíčkem vedle sebe se chystám na nový článek. Bude o kom jiném než o mé pitbullce Tessie. Včera nás s přítelem maximálně pobavila :D Přitel ji včera hezky vyvařoval, aby se měla dobře a nechal ji to ve stříbrném hrnci. Po nějaké chvílí se mě ptal, jestli jsem hrnec uklidila, ale když jsem mu odpověděla, že ne, začalo "příjemné" odpoledne :D Obešli jsme společně celý dvůr, zahradu, každý milimetr našeho domu. Nikde ani památky po hrnci. Přece by ho Tess nikam neodnesla a kdyby, tak přece kam? :D
Přítel začínal šílet, že to přece není možné aby se po něm slehla zem a já si svou pitbullku stále hájila, že to určitě nebyla a nemůže ji potrestat.
Po půl hodince jsem s Tess šla opět na dvůr a doufala jsem, že mi třeba ukáže, kde je náš hrnec schovaný. Nemýlila jsem se. Ukázala :D . Majitelé před námi měli ve fasádě díru a tam přebýval zřejmě jejich pes. Nahlédla jsem do toho prostoru a nevěřila vlastním očím, kolik toho byla schopná poschovávat. Ale stále jsem věřila,že hrnec tam nebude. Přítel se obětoval a do podivného prostoru se vydal na průzkum. Náš hrnec byl asi po 5 minutách nalezen. A ten její pohled, když se na ni přítel zlobil byl k nezaplacení :D.


Takže má milá Tess - od příště ti nevěřím ani ten tvůj nos mezi očima :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama