Křídla - Aprilynne Pike

22. ledna 2013 v 18:32 | Tess |  Knižní klub
Rozhodla jsem se, že Vám přiblížím svůj nový knižní úlovek. Jedná se o knihu s názvem KŘÍDLA, kterou napsala Aprilynne Pike(ová). Křídla jsou 1.dílem ze 3.
Na tuhle knihu jsem narazila čirou náhodou. Šla jsem příteli před Vánoci do knihkupectví na kalendář, který se mu líbil, ale už nebyl (Není se čemu divit, byl fakt moc pěkný a mě samotné se líbil a to je co říct, jelikož my dva nemáme moc stejný vkus Smějící se). Říkala jsem si,že to tam pěkně projdu a třeba narazím na něco jiného, co by se mu mohlo líbit. A je vám jistě jasné, jak to dopadlo... Nic jsem mu tam nevybrala, ale mě na první pohled uchvátila jedna knížka, s úžasným obalem. Vzala jsem ji do rukou a pustila ji až u pokladny.
Pokud máte rádi fantasy knížky, tak je tohle právě pro Vás ta pravá.
A o čem vlastně je?
Patnáctiletá hrdinka jde poprvé do školy (předtím ji učila matka) a snaží se přizpůsobit novému prostředí. Brzy najde přítele, který jí podá pomocnou ruku. David se nemusí přemáhat, nová spolužačka je nesmírně krásná, jemná a milá dívka. Vypadá jako víla, říká si David, ale to ještě netuší, že není daleko od pravdy a že jej po boku Laurel čekají pěkně horké chvíle. Bytosti z jiného světa se dostávají mezi lidi a začíná boj na život a na smrt.

zdroj obrázku:bookfan.eu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Už jste o téhle knize slyšeli?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama