Denní rutina

22. ledna 2013 v 11:24 |  Tessie diary
Dnes nějak nemůžu už od 5 ráno spát, a tak projíždím na internetu co se dá. Jako svou závislost, co se týče mého "poflakování" po internetu mám server Kámoška.cz, kde je k přečtení spousta zajímavých článků. Hned dnes mě tam jeden zaujal. Je to rozhovor s blogerkou, která napsala svou vlastní knížku. Tenhle článek mě hodně zaujal, sama jsem totiž kdysi dávno začala psát svou "knížku". Bohužel jsem ji nikdy nedopsala. Měla jsem dřív společný počítač s celou rodinou a tak se nedalo trávit tam moc času. Možná, že teď, když už nějakou tu dobu vlastním vlastní počítač se k tomu někdy vrátím. Uvidíme.
(blogerka co si splnila sen -> Annette Krubner. ) Také jako každý den jsem si už z rána splnila svou denní povinnost a to je další server Super.cz - člověk se poměrně dost pobaví nad tím, čeho všeho si ti novináři nevšimnout...
Pak mé zabrouzdání skončí na Youtube, kde se obvykle zasekám tak hodinu (někdy i déééle :D ). Nechodím tam poslouchat písničky, ale omrknout mé oblíbené blogerky, které vydávají i videa.
Spousta z nich je hodně známá, například jako Petra (lovelyhair) - mám ráda její kecací videa, někdy (no poměrně často) účesová, protože jsem vyloženě člověk bez fantazie.
Další z řad pro mě úspěšných blogerek je určitě Lenka - slovenka, která umí také dobře zpříjemnit den svými články, videi. Pro mě je favoritem její video Jak připravit palačinky na slano.
Takže pomalu asi vylezu z postele, udělám si kafe a třeba se tu dnes ještě potkáme, protože jsem dnes plna nápadů :)
No a co vy? Máte nějakou denní rutinu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama